SketchUp for Web -bezpłatne projektowanie 3D

Zapraszam Cię na podróż po niezwykłym uniwersum bezpłatnego programu SketchUp for Web.

Czy myślałeś kiedyś o tworzeniu trójwymiarowych modeli prosto z przeglądarki internetowej? Teraz to możliwe. Bez względu na to, czy jesteś początkującym pasjonatem, doświadczonym projektantem czy też prowadzisz firmę budowlaną, ten kurs dostarczy ci niezastąpioną wiedzę.

Nauczę Cię, jak wykorzystać każde narzędzie i funkcję SketchUp for Web, by tworzyć zarówno proste modele, jak i skomplikowane projekty. Poznamy razem tajniki kreacji architektonicznych, wnętrzarskich i wielu innych. Będziemy odkrywać, jak tworzyć detale, manipulować przestrzenią.

Zaczniemy od założenia konta Trimble ID dzięki któremu będziesz miał dostęp do aplikacji, następnie omówimy bardzo intuicyjny interfejs programu oraz nawigację. Nauczysz się jak w praktyce obsługiwać wszystkie narzędzia rysunkowe jak również narzędzia, które służą do edycji. Zajmiemy się przypisywaniem oraz tworzeniem nowych materiałów oraz zaawansowanymi opcjami jak na przykład budowanie modelu na podstawie fotografii.

W ostatniej sekcji znajdziesz zastosowania praktyczne programu na takich przykładach jak budowanie ścian, tworzenie stolarki okiennej i drzwiowej, modelowanie schodów, więźby dachowej i innych obiektów budowlanych.

Nazywam się Adam Kściuczyk i jestem architektem. Od wielu lat równolegle z prowadzeniem pracowni projektowej dzielę się swoim doświadczeniem organizując kursy szkolenia warsztaty z zakresu modelowania 3D i wizualizacji.

Dołącz do kursu i otwórz drzwi do wspaniałego świata projektowania 3D. Widzimy się na pierwszym wykładzie. Zapraszam!

LEARN MORE!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *